- Ref. : 47160
- Afmetingen B x D x H : 8 x 10.4 x 12 cm
- Primair materiaal : Polystyreen
- Primaire kleur : Transparant
- Biedt een betere zichtbaarheid en leesbaarheid: voor elk document, menu of andere folders...
- Universeel, geschikt voor alle soorten vestigingen: restaurants en winkels...
- Verstelbare ondersteuning: voor de beste kijkhoek...
- Antikantelsysteem: zorgt voor perfecte stabiliteit op tafel, in de etalage of op de toonbank...
incl btw Excl BTW
in plaats van dat is bespaart dat is bespaart
Kies uw RETIF winkel:
Bezig met laden...
-
Nieuwe klant? Profiteer van onze welkomstaanbiedingen bij uw 1ste bestelling*:
- 10€ korting vanaf 99€ excl. btw met de code NEW10
- 5% korting met RETIF Prime RETIF Prime
-
Hulp nodig of meer informatie over het product? Bel ons op 010 415 84 00 (ma-vr 8:30 tot 17:00)
-
Kies de betalingsmethode van je voorkeur: bankkaart, PayPal of bankoverschrijving.
Krijg onmiddellijk 5 % korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRIME-programma
Vaak samen gekocht
Omschrijving
Dit folderdisplay is uitgerust met een veiligheidsstop aan de basis en biedt een elegante manier om een boek, menu, bordje of elk ander ites dat u wilt presenteren. Dankzij zijn stabiliteit en verfijnde ontwerp is het perfect geschikt voor presentaties in etalages, op toonbanken, tafels, enz. Zijn eenvoudige en elegante design maakt het geschikt voor vrijwel elke locatie.
Ongeacht waar u dit folderdisplay plaatst (op de toonbank, in de etalage of langs de klantreis), het is ideaal om documenten gemakkelijk leesbaar of items goed zichtbaar te maken. Als het op een toonbank wordt geplaatst, kan het bijdragen aan impulsaankopen en zo extra verkopen genereren.
Dit folderdisplay is geschikt voor allerlei soorten bedrijven, zoals restaurants en winkels (kleding, lederwaren, apotheken, parfumeriewinkels, supermarkten, wijnwinkels, kapsalons, juweliers, opticiens, enzovoort). Als professional zult u de veelzijdigheid waarderen, die u de vrijheid geeft om het op verschillende manieren te gebruiken. Het is een onmisbaar accessoire om uw bestsellerproducten of promotieartikelen in de schijnwerpers te zetten.
Multifunctioneel folderdisplay - L 8 x D 10,4 x H 12 cm - Voet van 3 cm om een boek of ander document te plaatsen - Materiaal: Polystyreen - Kleur: Transparant.
Afmetingen en gewicht
| Hoogte | 12 cm |
|---|---|
| Breedte | 8 cm |
| Diepte | 10.4 cm |
| Netto gewicht | 80 g |
Specificaties
| Familie | PLEXIGLAS, PLASTIC DISPLAY |
|---|---|
| Primaire kleur | Transparant |
| Primair materiaal | Polystyreen |
| Type verpakking | Krimpfolie |
Transport
Dit artikel wordt rechtstreeks door RETIF verzonden.
De tariefvoorwaarden voor transport variëren afhankelijk van het type artikel dat wordt aangeschaft:
Verpakkingsartikelen, decoratieartikelen en accessoires (bijvoorbeeld: tassen, voedselverpakkingen, kartonnen dozen,...).
- Voor aankopen boven € 199 + btw: GRATIS LEVERING
- Voor aankopen tot € 199 + btw: € 7,90 + btw
Inrichting, meubilair en displays (bijvoorbeeld: Winkelinrichting, meubilair, vitrinekasten, dislay-artikelen, lamellenwanden, rekken, toonbanken, tafels,...)
- Transportkosten voor bestellingen met meubels, inrichting en display-artikelen: € 12,90 + btw
BELANGRIJK: Als uw bestelling zowel alledaagse artikelen als meubel- en displayartikelen bevat, gelden alleen de verzendingsvoorwaarden voor meubel- en displayartikelen (verzendkosten: € 12,90 + btw).
In het geval van bestellingen die zowel artikelen bevatten die door RETIF worden verzonden als artikelen die door onze leveranciers worden verzonden, ontvangt u meerdere zendingen. Leveringskosten zijn afzonderlijk van toepassing op bestellingen die door RETIF worden verzonden en op bestellingen die door onze partnerverkopers worden geleverd.
Levering tot aan de voordeur van uw handelszaak of woning door een professionele transporteur. Grote pakketten worden geleverd met pallet(s).
43% of users recommend this product
Omschrijving
-
Prijs-kwaliteitverhouding :4.85/5
-
Product afwerking :4.85/5
-
Gebruiksgemak :4.85/5
Beoordelingen zijn gesorteerd op relevantie en datum (meest recent)
-
/5Geverifieerde aankoopIk beoordeel dit product aanAnswer:Gepost op|
Onlangs Bekeken Producten
Krijg onmiddellijk 5 % korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRIME-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch