NIEUW KLANT 10€ cadeau + gratis verzending vanaf 99€ aankoopbedrag (excl. Marketplace-producten) met de code
VOORDEELPROGRAMMA PRO+ voor slechts 29€ excl. btw ipv van 39€ excl. btw Ik word lid

Armbanddisplay 2 niveaus wit 25x21cm

star star star star star
star star star star star
4 beoordelingen
€ 17,77 incl btw
€ 14,69 Excl BTW
€ 16,00 incl btw
€ 13,22 Excl BTW
In voorraad - Levering in 2 tot 5 werkdagen: € 7,90 Excl BTW

Andere beschikbare modellen:

Primaire kleur: Wit
Armbanddisplay 2 niveaus zwart 25x21cm - Zwart Armbanddisplay 2 niveaus wit 25x21cm - Wit
Verkocht door RETIF

Vaak samen gekocht

Uw product
Armbanddisplay 2 niveaus wit 25x21cm
Armbanddisplay 2 niveaus wit 25x21cm
€ 16,00 incl btw € 13,22 Excl BTW
€ 9,35 incl btw € 7,73 Excl BTW
Totale prijs:
incl btw
incl btw - %
incl btw
Excl BTW
Excl BTW - %
Excl BTW
Deze producten kunnen afzonderlijk worden geleverd

Slimme inspiraties voor uw winkel (1)

arrow-bottom

Omschrijving

arrow-bottom

De 25 x 21 cm witte imitatieleren armband- en horlogedisplay met 2 niveaus is een essentiële armbandstandaard voor elke sieraden- of accessoirewinkel. De buisvorm geeft een realistische weergave van de manier waarop de sieraden gedragen worden, zodat je klanten kunnen zien hoe de armband of het horloge om hun pols past. Met zijn twee niveaus biedt deze horlogedisplay plaats aan een aantal sieraden, zodat de ruimte in uw etalage of op uw toonbank optimaal wordt benut.


Opgezet in glad, zijdeachtig wit imitatieleer brengt deze display een vleugje tijdloze elegantie in uw verkoopruimte. De sobere kleur accentueert een verscheidenheid aan juwelenstijlen, klassiek, modern, kleurrijk of minimalistisch.


Dit product is niet alleen een displaystandaard voor armbanden, armbanden, manchetten of horloges, maar maakt ook deel uit van een complete collectie sieradendisplays. Het kan voldoen aan uw displaybehoeften voor kettingen, oorbellen, ringen of andere soorten sieraden. Voor een nog hoogwaardigere en meer gepolijste uitstraling kun je deze display combineren met de witte kartonnen sieradenverpakkingen en de organza zakjes.


Wacht niet langer met het bestellen van de Witte imitatieleren 2 niveaus armband- en horlogedisplay 25 x 21 cm. Aarzel niet om de rest van ons aanbod te bekijken om andere displays en accessoires voor uw verkoopruimte te ontdekken.


Klantbeoordelingen

Alle klantbeoordelingen zijn bevestigd door onze partner

3.5/5
star star star star star
star star star star star
Algemene beoordeling uit 4 beoordelingen

50% van de gebruikers beveelt dit product aan

star 1
(1)
star 2
(0)
star 3
(1)
star 4
(0)
star 5
(2)

Omschrijving

  • Prijs-kwaliteitverhouding :
    star star star star star
    star star star star star
    3.25/5
  • Product afwerking :
    star star star star star
    star star star star star
    3.5/5
  • Gebruiksgemak :
    star star star star star
    star star star star star
    4.35/5

Beoordelingen zijn gesorteerd op relevantie en datum (meest recent)

/

Onlangs Bekeken Producten